top of page

Başarılarımız

İnovasyon ve mükemmellik yolculuğumuzda elde ettiğimiz başarıları keşfedin.

Ödüller ve Sertifikalar

YÖK Onaylı Eğitim Mükemmeliyeti

Türkiye'de ilk kez YÖK tarafından onaylanan online Uygulamalı Temel Drone Eğitimimiz, sektördeki yenilikçi yaklaşımımızın ve eğitim kalitemizin bir göstergesi olarak 90 puanla ödüllendirildi.

Haydarpaşa Lisesi İle Başlayan Yolculuk

Türkiye'nin önde gelen liselerinden Haydarpaşa Lisesi'nde verdiğimiz Temel Drone ve Yazılım Eğitimi, akademik ve teknik başarılarımızın ilk adımı oldu ve sektördeki lider konumumuzu pekiştirdi.

Çok Programlı Eğitimde İnovasyon Lideri

İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde sunduğumuz Drone Kontrolü, İHA Haberleşme Eğitimi ve Yapay Zeka destekli Otonom İHA kontrolü programlarımız, çok programlı eğitim modelinde öncülüğümüzü ve yenilikçi eğitim anlayışımızı vurguluyor.

Medya ve Basında Biz

Teknoloji ve Eğitimde Yeni Dönem

Eğitim sektöründeki yenilikçi adımlarımız ve teknoloji entegrasyonu stratejilerimiz üzerine odaklanan bu içerik, akademimizin sektördeki etkisini ve gelecek vizyonunu vurguluyor.

Gençlerin Gözünden MAYFly Akademi

Öğrenci deneyimlerine ve perspektiflerine odaklanan bu haber, eğitim programlarımızın gençler üzerindeki olumlu etkisini ve onlara nasıl ilham verdiğini ortaya koyuyor.

Drone Teknolojisinde Eğitimde Devrim

Drone ve yazılım eğitimlerimizdeki liderliğimizi ve sektöre getirdiğimiz yenilikleri ele alan bu içerik, eğitim metodolojimiz ve sektöre katkılarımızı detaylı bir şekilde inceliyor.

bottom of page